Čtení Davida Zábranského + Two Pixels Above (live)

Zveme na trochu jiný srpnový nedělní večer. Poseďte si venku na vzduchu uprostřed Holešovic za poslechu literatury a hudby!

David Zábranský přečte ukázky ze své tvorby. Možná to bude kus z nově připravované knížky, možná Martin Juhás čili Československo nebo kus z divadelní senzace roku 2016, hry Herec a truhlář Majer. Bude samozřejmě prostor pro debatu a vaše dotazy.
Po čtení, tzn. cca od 20:00, zahrají svůj live set Two Pixels Above.

David Zábranský se narodil roku 1977 v Praze. Vystudovaný právník debutoval roku 2006 románem Slabost pro každou jinou pláž, za který získal cenu Magnesia Litera v kategorii Objev roku. Následovaly novely Šternův pokus milovat, Kus umělce a Edita Farkaš. Jeho poslední knihou je rozsáhlý román Martin Juhás čili Československo, za který byl opět nominovaný na cenu Magnesia Litera, tentokrát v kategorii Kniha roku. V roce 2016 měla v pražském Studiu Hrdinů premiéru Zábranského divadelní prvotina s názvem Hra Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny. Hra se stala jedním z nejdiskutovanějších divadelních kusů posledních let.

Two Pixels Above je živý i studiový projekt, mísící okrajové subžánry drum’n’bassu se zvukovými vlivy shoegaze nebo 80’s synthpopu. Stojí za ním dva dlouholetí sóloví producenti, Subject Lost a Dleeb (dříve působící pod jménem Touchwood). V neděli budete mít možnost slyšet jak více než hodinový společný live set, tak oba jednotlivé protagonisty v DJ setech.
https://www.youtube.com/watch?v=6iIH5rpmT8M
https://www.facebook.com/twopixelsabove/
https://www.facebook.com/Subjectlost/
https://www.facebook.com/thedleeb/
https://www.facebook.com/touchwoodcz/