Družstvo wine pop-up

Je to tady !

Ne, nemyslíme další uniklej díl Game of Thrones, ale nový pokračování naší naturálně-vinný ne-degustace. Družstevní kornout k novýmu školnímu roku musí bejt. Jídlo bude, ohně budou, umění bude!

Ani za rok svorného Družstvení se z nás nestaly posh-celebritky, co nalívaj Cristal svojí čivavě jménem Rolnička (ale jen proto, že Dragan má kočku jménem Chloe a dává přednost Tarlantu a muškátku z Polešovic), takže po nablýskané karlínské střeše se tentokrát přesuneme zpátky na dělnou holešovickou zem. Možná i pod ní, protože Holešovická Šachta, dějiště naší další party, má zábavný sklepy.

Hlavně má ale tenhle multifunkční multikulti prostor kousek od Výstaviště a nádraží naprosto dokonalej dvorek, kde budou znít přísný beats Dj WineGeek.cz a Tris Kayo, inspirovaný berlínským soundem.

K tomu se budete moct zakousnout do buřtů od ikonickýho Kšány z Naše maso, který si sami opečete na ohni na klacku jako na táboře, prázdniny nekončí!

Kromě buřtů, co se na jazyku rozplynou rychleji, než uskupení Bigg Boss, se těšte taky na skvělý burgery by Salt’n’Pepa Foodtruck a pomazánky, včetně samožřejmě vegevariant pro býložravce (James Cole vítán).

No a vína. Bublin o trochu víc, od lokálního pet-natu po špičkový Champagne, odtajníme… ale samozřejmě nebudem jen šumět, lineup je jako obvykle pestrý a každej si najde to svoje správný „jiný“ víno, ať už bílý, tichý nebo červený či oranžový.

Vzhledem k neodolatelnému plebejsko-patricijskému konceptu chystáme na tuhle akci taky speciální merč: trika aj. s logem Buřty & Bubliny (ne, nic jsme neobšlehli a jsme ukrutně originální) budou k zakoupení pro věrný fanoušky. Be ready.

Kontrolujte FB pro další přiliv informací a zvesela se subskrajbujte (naše češtinářka nad námi pláče jako holka Huga Toxxxe)

(PS. občasných narážek na současnou hiphopovou scénu si nevšímejte, autor jen chtěl komunikovat podprahově svou vlastní bolest)

Mír
Družstvo

Pravidla (jako vždycky, opakování funguje):

1.) Vstupné ani pevný začátek NENÍ, degustace je volná až neřízená, takže přijít můžete kdykoli. Vybíráme jen 200,- na osobu vratnou zálohu na sklo + příspěvek na činnost Družstva v závislosti na počtu zkonzumovaných vzorků, silnější povahy zvládnou projet i všech 10+ kousků několikrát dokola, true story.
2.) Karty NEBEREM. Jsme cash only Družstvo, takže podojte trošku bankomat, protože barter nedáváme. Tentokrát radši víc, bude zábavnej merč, tak ať neodcházíte smutní.
3.) OHEŇ BUDE! Na opejkání buřtů se obzvlášť těšíme, klacky i špekáčky máme. Prosím buďte u ohniště obzvlášť opatrní a dávejte v jeho blízkosti pozor nejen na svou motoriku, ale i případné děti, čivavy a jinak indisponované bližní; všichni chceme odejít krásnější a kompletnější, než jsme přišli. Družstvo nenese odpovědnost za případná zranění jakéhokoli charakteru.
4.) MOKRÁ VARIANTA JE! Stan, sklepy, půda, vnitřek, pod stůl.. schovat se bude kam, nic nás nezastaví.

FB event: https://www.facebook.com/events/131443334139067/