Glory Hole: Jakub Adamec

Jakub Adamec (elektronika)

Věrozvěstové discopunku I Love 69 Popgejů se vepsali do dějin (nejen) ostravské elektronické scény. Jedna jeho polovina – hudebník a vizuální umělec Jakub Adamec pokračuje pod vlastním jménem sólo a dělá beaty mezi abstrakcí a euforií. Album ARE YOU HUMAN? CONFIRMED. vyšlo na polské značce Mik.Musik.!. a patřilo mezi nejlepší domácí elektronické desky roku 2016. Sci-fi electro o netbotech a tajných zprávách ukrytých v captcha obrázcích.

http://jakubadamec.com
Vstupné na koncerty je dobrovolné.

Facebooková událost

Glory Hole

Nikdo neví co z toho vyleze. Koncertní série neobjevených talentů. Glory Hole bude do Holešovické šachty dvakrát měsíčně zvát zajímavá jména z domácí alternativní scény. Celé jaro a léto budou na programu experimentální elektronika, lo-fi folk, divný ambient a další výhonky bujného hudebního podzemí, které dosud čeká na prozkoumání.

Kurátorem večerů Glory Hole je hudební publicista Karel Veselý známý z vysílání ČRo Radio Wave nebo stránek časopisu Full Moon. „Chceme objevovat nové talenty a zvát neokoukané hudebníky. Glory Hole se to jmenuje, protože nikdo přesně neví, co z toho vyleze,“ vysvětluje.