Glory Hole: Jano Doe

Prosím přijďte včas, končíme ve 21:00. Díííík
Vstupné dobrovolné

Jano Doe

Kutilství je věčné. Katarína alias Jano Doe se svými modulárovými „neckami“ vyplouvá do volné krajiny improvizace, hluku a psychedelie. Členka noiseových projektů Inocenc a Augiášův sonický chléb a také live-codingové komunity Kolektiv míchá digitální zvuky s no-input vazbením mixpultu a zašuměnými kazetovými smyčkami a kdo má oči, může k tomu ještě koukat na oscilátor. Když se hi-fi a lo-fi potkají a vznikne něco, co je prostě jen divné.

https://soundcloud.com/janodoe
http://k-o-l-e-k-t-i-v.github.io/

Glory Hole:

Koncertní série neobjevených talentů Glory Hole zve od dubna do Holešovické šachty zajímavá jména z domácí alternativní scény. Dvakrát měsíčně jsou na programu pozoruhodné novinky z domácí scény na úběžníku experimentální elektroniky, lo-fi folku, divného ambientu a dalších výhonků bujného hudebního podzemí, které dosud čeká na prozkoumání.

Kurátorem večerů Glory Hole je hudební publicista Karel Veselý známý z vysílání ČRo Radio Wave nebo stránek časopisu Full Moon. „Chceme objevovat nové talenty a zvát neokoukané hudebníky. Glory Hole se to jmenuje, protože nikdo přesně neví, co z toho vyleze,“ vysvětluje. Na dosavadních večírcích Glory Hole se představili Atlantik, Kurisutaru, Oh Hi By a Ima Teva. Série pokračuje až do konce srpna.