Glory Hole: Libertae

Libertae

Facebooková událost

Facebookový profil Libertae

Vstup dobrovolný///

Internet je trochu jako nekonečné dětské hřiště a Libertae je na něm vrchní kápo. Pražský producent okupuje Soundcloud, šéfuje weblabelu a patří do několika komunit. A taky spolupracuje s podobnými digitálnauty (SCVMM, Rain Hologram, Mordant Genesis, Robin dk). Vaporwave, ambient, trap a špetka postinternetové estetiky, Libertae je objev pro letošní rok. „Neokázalá poctivost a zručnost, schopnost adekvátně dávkovat emoce,“ napsal o něm portál AlterEcho a s tím se nedá polemizovat.

Soundcloud

 

Glory Hole:

Koncertní série neobjevených talentů Glory Hole zve od dubna do Holešovické šachty zajímavá jména z domácí alternativní scény. Dvakrát měsíčně jsou na programu pozoruhodné novinky z domácí scény na úběžníku experimentální elektroniky, lo-fi folku, divného ambientu a dalších výhonků bujného hudebního podzemí, které dosud čeká na prozkoumání.

Kurátorem večerů Glory Hole je hudební publicista Karel Veselý známý z vysílání ČRo Radio Wave nebo stránek časopisu Full Moon. „Chceme objevovat nové talenty a zvát neokoukané hudebníky. Glory Hole se to jmenuje, protože nikdo přesně neví, co z toho vyleze,“ vysvětluje. Na dosavadních večírcích Glory Hole se představili Atlantik, Kurisutaru, Oh Hi By a Ima Teva. Série pokračuje až do konce srpna.