Holy Gore: TMA

TMA bude dřív než se setmí. Otevřeno máme od 16, živá TMA bude tak od 20:30. Stavte se, je pěkně, vstup je dobrovolnej a pivo teče.

TMA

Jednočlenný projekt TMA nejenom díky svému názvu dokonale zapadá do sestavy labelu Bad Names. S tímhle kolektivem spojuje Tomáše Martínkem, jak se jediný člen projektu TMA jmenuje, i záliba v jemné elektronice a okouzlení atmosférou nočního města. Postupně gradovaná elektronika se mocně inspiruje u lidí jako je Forest Swords nebo Jon Hopkins, vnitřní sevřenost a jasná tvář jí ale dodává potřebnou originalitu. Není to možná nejnápadnější projekt labelu Bad Names, o to propracovanější svět vám ale nabídne v okamžiku, kdy se jeho hudbou necháte pohltit.

VSTUP DOBROVOLNÝ

CO JE TO HOLY GORE?

Holy Gore
Do Holešovické šachty se i letos vrátí současná domácí elektronická hudba. Koncertní série Holy Gore představí dvakrát do měsíce to nejlepší z aktuálních výbojů na české scéně. Čtvrteční seance bude hostit útulný dvoreček Šachty pod kurátorským dohledem hudebních publicistů Jiřího Špičáka a Karla Veselého (Radio Wave, Full Moon). Celé jaro a léto budou na programu experimentální elektronika, lo-fi folk, divný ambient a další výhonky bujného hudebního podzemí, které dosud čeká na prozkoumání.