untitled_collective: yard sale

25.–29. 10. 2018

 

Po roce, v rámci Designbloku a zároveň trochu bokem, je zase čas představit nové projekty členů designérské tvůrčí platformy untitled_collective. Tentokrát bez mačkání se v nekonečném zástupu návštěvníků výstaviště, ale ve svěží atmosféře našeho dvorku, tedy kousek od výstaviště.

untitled_collective je skupina designérů sídlící v Praze, zaměřující se na produktový a interiérový design. Kolektiv pracuje se širokou škálou materiálů, od dřevěného masivu a oceli po beton či sklo. Spolupráce untitled_collective byla založena v roce 2017 Cyrilem Dunděrou, Bonifácem Benešem, Janem Večerkem a Ondřejem Lalákem. Čtveřice současně studuje a tvoří na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Cyril, Ondřej a Jan jsou z D2 – Design nábytku a interiéru, Bonifác z D3 – Produktový design.

~~~

After a year it’s once again time to indroduce new projects of designers of creative platform untitled_collective during annual Designblok. This time without squeezing in an endless crowd of fair’s visitors, but in fresh atmosphere of our backyard, that is close to the fair.

untitled_collective is a group of designers based in Prague. The collective is focused on product and interior design. Their work features a variety of materials, ranging from massive wood and steel to concrete or glass. The collaboration was founded in 2017 by Cyril Dunděra, Bonifác Beneš, Jan Večerek and Ondřej Lalák. The four are currently studying and creating at the School of Arts, Design and Architecture in Prague (UMPRUM).